KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12766237

nr 1276 6237

Lars Bjönni Andersson

(1940-2011), Sverige

Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på pannå, 16,5x21,5 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:42:45

Lars Bjönni Andersson

Läs mer om Lars Bjönni Andersson